Eneda Tarifa me fustan krejt të hapur në dasmën e çiftit të famshëm (Video)

Shpërndaje

Në Como të Italisë dje është kurorëzuar çifti i njohur shqiptar Ledion Liço dhe Sara Hoxha.

Në këtë dasmë luksoze morën pjesë shumë emra të njohur shqiptar, veçmas artistë të famshëm.

Një nga to ishte edhe Eneda Tarifa, e cila me një fustan të kuq ka shkëlqyer, teksa ka shfaqur edhe linjat trupore./Indeksonline/

Best selfie ever 💄 #hairandmakeupbyme

A post shared by Eneda Tarifa ♈️ (@enedatarifa) on

💃🏼💃🏼💃🏼

A post shared by Eneda Tarifa ♈️ (@enedatarifa) on