Luana Vjollca shkëlqen në dasmën e Ledionit dhe Sara Hoxhës (Video)

Shpërndaje

Me një fustan të kuq si të princeshave, Luana Vjollca duket përrallore në videon dhe fotografitë e postuara në llogarinë Instagram.

Prezantuesja dhe këngëtarja kështu është dukur në Itali, në dasmën e prezantuesit Ledion Liços dhe Sara Hoxhës.

Ndryshe Luana po vazhdon të jetë tejet aktive me koncerte këtë verë si në Shqipëri, ashtu edhe në Kosovë./Indeksonline/

Wanna be “💃” 😂

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

LIONS

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Si ne perralla…

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on