Ja kur do të martohen Gjiko dhe Elita?

Shpërndaje

Reperi i njohur Gjiko dhe prezantuesja, Elita Rudi kanë më shumë se dy vite që janë të lidhur.

Para pak muajsh, Gjiko i bëri propozimin për fejesë Elitës me rastin e ditëlindjes së saj.

Ndërsa, u përfol edhe për shtatzëninë e mundshme të prezantueses ku lajmin për këtë e kanë konfirmuar edhe burime të afërta me çiftin. Pas gjithë kësaj, ata siç duket edhe do të martohen. Prive mëson se dyshja do ta mbajnë dasmën me 23 gusht.

Çifti po shijojnë çdo moment të jetës së bashku.