Noizy në rolin e Tony Montanës? Blerim Destani “tallet” më të (Foto)

Shpërndaje

Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani dhe reperi Noizy janë miq shumë të mirë, shkruan GazetaBlic.

Në një postim në llogarinë e tij “Instagram” aktori Blerim Destani ka vendosur ta shfrenojë pak imagjinatën dhe të bëjë zëvendësimin e fytyrës së Al Pacinos në rolin e Tony Montana, duke e zëvendësuar atë me fytyrën e Noizy-t.

Ai ka shkruar: “I kam premtu qe nje dite do ta bej Aktor @noizy #scarface”, ndërsa Noizy i ka bër një koment “The world is mine hahahhhahahahhah even when I lie tell the truth”Se a do të jetë Noizy aktor ndonjëherë mbetet të shihet.

i kam premtu qe nje dite do ta bej Aktor @noizy 😂 #scarface

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on