Kë po e puth Bora Zemani? (Foto)

Shpërndaje

Ajo është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Bukuria e saj natyrale ka bërë që Bora Zemani të jetë në mesin e më të ndjekurave në rrjete sociale.

Derisa jemi mësuar ta shohim elegante me paraqitjet e saj televizive, po kaq joshëse ajo shfaqet edhe në jetën e përditshme.

Bora vjen tejet e ëmbël në një fotografi, derisa ka shkruar: T’putha!

Se kush po e fotografon dhe kujt po ia drejton këtë puthje, mbetet enigmë./Indeksonline/

T'putha

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Morning💋

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Morning💋

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on