Rita shkëlqen në mbrëmjen e UNICEF-it (Foto)

Shpërndaje

Rita Ora, gala mbrëmjen verore të UNICEF-it në Porto Cerva, të Italisë të premten mbrëma, transmeton Indeksonline.

Rita Ora, 27 vjeçe, vodhi vëmendjen në qilim të kuq me një fustan mëndafshi me ngjyra

Edhe Emily Ratajkowski, udhëhoqi magjinë sfilimit në një fustan të dredhur të dantellës, me Heidi Klum, Irina Shayk dhe Michelle Rodriguez të cilat poashtu shkëlqyen në këtë mbrëmje.

Rita, e cila po pushon në Sardenjë, shfaqi figurën e saj të pabesueshme në fustanin e kuq dhe të purpurt, duke tërhequr me ndarjet e fustanit dhe zbulimin e këmbëve.

Rita tërhoqi fotografët teksa ngriti një stuhi në skenë për performancën e saj energjike, duke ndryshuar nga veshjen prej mëndafshi me një triko të verdhë të mbuluar me argjend.