Bombastike, Demi del pa të brendshme rrugëve të Ibizas (FOTO)

Shpërndaje

Ajo merr vëmendjen kudo që shkon.

Dhe të mërkurën Demi Rose u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa doli për blerje në Ibiza,

Modelja 23 vjeçare mori gjithë vëmendjen në rrugë, derisa po realizonte një set fotografik.

Ajo u shfaq e veshur në veshje transparente pa të brendshme, duke treguar gjoksin shpërthyes, të pasmet bombastike dhe barkun e sheshtë.