Kjo video me talentet e fshehura të lojtarëve do ju habis

Shpërndaje

Jemi mësuar që yjet e futbollit ti shohim vetëm në ekranet e televizorit apo nga shkallët e stadiumit, dhe sigurisht i njohim për shkak të talentit që ata kanë në fushën e lojës.

Por një video e shpërndarë në rrjet na tregon se disa nga yjet si Messi apo Pele nuk kanë pasion vetëm futbollin raporton albeu.com

Për shembull cilit ia merrte mendja se Messi i binte Pianos apo legjenda Pele këndonte dhe i binte kitares.

Për këtë ju ftojmë të ndqini videon e mësipërme për të parë disa nga talentet e fshehura të futbollistëve.