Labinot Tahiri publikon foto me vajzën e tij: Kush ka vajza botën ka

Shpërndaje

Labinot Tahiri na ka njoftuar me vajzën e tij.

Deputeti i Kuvendit të Kosoves, njëherësh këngëtari i njohur e ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shihet me vajzën simpatike, shkruan lajmi.net

”Zana dhe babi. Kush ka vajza botën ka”, ka shkruar ai pranë fotografisë së postuar.

Ndryshe Labi është aktiv në rrjete sociale ku publikon imazhe të ndryshme nga jeta e tij private dhe jo vetëm, kështu duke qëndruar sa më afër publikut e fansave të shumtë që i ka fituar nga muzika.