Luana Vjollca i gëzohet 3 milionëshit (Foto)

Shpërndaje

Luana Vjollca duket se e ka marrë seriozisht muzikën.

Ajo po pëlqehet bukur shumë në publik, dhe jo rastësisht po arrit suksese vazhdimisht.

Me projektin e saj të fundit, ajo padyshim që ka bërë “boom”. Pak ditë pas lansimit kënga e saj ka marrë hiç më pak se 3 millionë klikime, çfarë edhe e ka bërë të ndjehet mirë atë.

Ndryshe, kujtojmë se Vjollca shquhet edhe për stilin dhe elegancën.

#VetemTy 3milly today 💕💕💕 (link in bio)

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on