Tuna bash si “peshk” në fotosesionin e ri duket perfekt! (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur, Tuna ka realizuar një fotosesion të ri.

Ajo duket e bukur dhe në formë të përkryer, derisa është paraqitur me shumë stil, shkruan Indeksonline.

ujtojmë se Tuna është edhe nënë e një djali, pas të cilit duket të jetë shumë e dhënë.

Ndërkohë, që brenda pak ditësh ajo pritet të publikojë edhe projektin e saj më të ri muzikor.