Rregullohet Elvana, bën grimin dhe frizurën më të bukur që keni parë

Shpërndaje

Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe për pamjen tejet atraktive, shkruan ORAinfo.

Elvana është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat shihet se është rregulluar.

Në fotot në fjalë ajo shihet me një grim dhe frizurë shumë të bukur.

🦁

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on