Luana Vjollca, përvëluese në dasmën e Ledionit dhe Sarës (Foto)

Shpërndaje

Ceremonia martesore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços u mbajt mbrëmjen e djeshme ne Como të Italisë.

Nga pamjet e publikuara gjithçka dukej e kuruar me detaj.

Mes të pranishmëve ishin shumë miq të ftuar, por munguan dhe shumë të tjerë që askush nuk e priste se nuk do të gjendeshin në këtë ceremoni.

Nga publikimet e rrjetetve sociale u pa se e pranishme ishte dhe Luana Vjollca me Getoarin. Ajo që nuk u duk në asnjë cep ishte Marina.