Me këto poza provokuese, Tayna vë në pah linjat

Shpërndaje

Ka bërë fuqishëm debutimin në tregun muzikor shqiptar.

Reperja nga Prizreni, Tayna emër tashmë i njohur për të gjithë ne së fundmi u përfol për vjedhjen e klipit “Shqipe”, shkruan lajmi.mk

Ndonëse dukej e tëra origjinale, Tayna siç shihet ka kopjuar tërësisht modelen dhe këngëtaren e huaj, Teyana Taylor.

Sido që të jetë, vëmendje të madhe ka rrëmbyer me fizikun e mrekullueshëm, i cili ju lë pa fjalë. Si shumë nga artistët e tjerë varësisht prej koncerteve edhe Doruntina po shfrytëzon disa ditë pushimi.

“Columbiana” dhe “Shqipe”, janë dy nga projektet më të suksesshme të artistes Shala.