Morena ekspozon këmbët super seksi (Foto)

Shpërndaje

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë.!

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë, shkruan albazone.info

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto e ‘shtrirë’ në makinën e saj lukzoze duke i ekzpozuar edhe këmbët super seksi.

Shikoni foton më poshtë dhe binduni vet.

Pak ama kapak 😂#doneforthissummer 😎

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on