Emily Ratajkowski pamje të ‘nxehta’ nga shtrati (Foto)

Shpërndaje

Ajo është një fotografe e ‘pacipë’.

Dhe Emily Ratajkowski u tregua e denjë me këtë titll derisa postoj një foto shumë të ‘nxehtë; në Instagram të hënën.

Bukuroshja natyrale shfaqi figurën e saj të lakmueshme me një palë bikine ngjyrë të zezë, derisa na jepte një pamje nga apartamenti i saj.