Shakira me veshje transparente, tregon të pasmet ‘bombë’ (Foto)

Shpërndaje

Ajo është e njohur për shfaqjet e saj të bujshme në skenë.

Dhe Shakira nuk zhgënjeu as kur dha një shfaqje energjike në Grand Arena në Bordeaux në Francë, të hënën si pjesë e turneut të saj botëror.

Këngëtarja e hitit Hips Don’t Lie tregoj figurën e saj fantastike me te pasmet transparente.