Morena Taraku po duket si kukull…(Foto)

Shpërndaje

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë.!

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ka qenë shumë e përfolur për lidhjen me një miliarder, të cilën ende nuk e ka bërë publike. Pak ditë më parë ajo realizoi projektin e saj më të ri “Femnat”, i cili po pëlqehet mjaftë shumë nga publiku.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën vërehet qartë ndryshimi i saj nga operacionet plastike.

Shikoni foton më poshtë dhe binduni vet.

.

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

@nailhair.vitamins ✨

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on