Motoçikliste më seksi se Emily moti s’keni pa … (Foto)

Shpërndaje

Emily Ratajkovski në të shumtën e rasteve shfaqet provokative.

Modelja e famshme ka pozuar me një motoçikletë, dhe padyshim duket shumë seksi, shkruan Indeksonline.

Ajo ka fokusuar të pasmet e saj të formësuara.

Kujtojmë se Emily është e gjitha natyrale, dhe se deri më tani nuk ka kryer as edhe një ndërhyrje kirurgjike.