Një femër provokuese si Demi Rose (Foto)

Shpërndaje

Demi Rose njihet për format e saj “shpërthyese”, dhe as këtë herë nuk ka nguruar t’i nxjerrë ato në pah.

Modelja 23 vjeçare është shfaqur më seksi se kurrë në Ibiza gjatë një eventi në mbremje për linjën e saj “Isawitgfirst.com”.
E veshur me një jumpsuit të ngjitur pas trupit, ish-e dashura e reperit Tyga u sigurua të kthente kokat e të gjithëve.