Publiku ‘tranohet’ pas Luana Vjollcës, e kalli mbrëmë në Kaçanik (Video)

Shpërndaje

“Mi dhe flakë mallit tim”, është hiti që Luana Vjollca ka nisur fuqishëm sezonin verore.

Miliona klikime kanë bërë që Luana të jetë njëra prej vajzave më të kërkuara në tregun muzikor shqiptar.

Ajo mbrëmë ishte në një koncert në Kaçanik ku këndoi para qindra të pranishmëve në njërin prej lokaleve të kësaj qyteze.

Më poshtë, Indeksonline ua sjellë disa pamje ku publiku, një pjesë e madhe edhe nga diaspora, mirëpriti dhe u ‘kënaq’ me hitet e këngëtares nga Shqipëria: