Oriola Marashi e “ndez” edhe pasqyrën (Foto)

Shpërndaje

Oriola Marashi arrin të marrë vëmendjen e mediave rozë në saje të rrjeteve sociale.

Ajo është njëra prej bukurosheve që po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendje në kohët e fundit.

Modelja është mjaft aktive në rrjetet sociale përmes publikimit të fotografive që vënë në pah sensualitetin e saj.

Së fundi, zeshkania ka publikuar imazhe seksi në llogarinë personale në Instagram teksa ka marrë komente të ndryshme.

Në fakt, bukuroshja fillimisht ka pozuar para pasqyrës pa reçipeta duke mbuluar gjoksin me flokët e gjata.

Më pas ka realizuar edhe një fotografi, ku gjoksin fantastik e ka mbuluar me krahun e djathtë dhe dorën e majtë.

Krahas të qenit një modele e pëlqyer, Oriola pritet që në një të ardhme të afërt të hyjë edhe në tregun muzikor shqiptar. /Telegrafi/