Tërbohet instagrami, vajza e ish-deputetes poston foto provokuese (FOTO)

Shpërndaje

Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka ndezur zjarrin në rrjetet sociale.

Modelja Ada Deda ka provokuar me pozat e saj të ndara për fansat në rrjetet sociale.

Ajo është duke pushuar dhe ndërkohë ka publikuar këto foto që nxjerrin në pah linjat e saj perfekte.

Postimet e bukuroshes shqiptare janë shoqëruar me komente nga admiruesit e saj.

pa pa 💙

A post shared by ADA (@adadedaa) on

Corazón

A post shared by ADA (@adadedaa) on

My “walk past you like I never met you” game is strong af

A post shared by ADA (@adadedaa) on