Të pasme shpërthyese, sërish ‘bombardon’ vajza e deputetes! (Foto)

Shpërndaje

Ajo është dita ditës më aktive në rrjetet sociale dhe e pranishme në median rozë.

Modelja Ada Deda ka provokuar sërish me foto e saj me bikini. Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike.

Pasi e pamë gjatë Botërorit 2018 në shumë panele sportive, tashmë është koha për t’u relaksuar.

TASTE

A post shared by A🐆 (@adadedaa) on

pa pa 💙

A post shared by A🐆 (@adadedaa) on

Corazón

A post shared by A🐆 (@adadedaa) on

don’t hit me up when u finally realize that no one else got u like I do

A post shared by A🐆 (@adadedaa) on