“Terminatori” çohet në këmbë menjëherë pas aksidentit të tmerrshëm me motoçikletë (Video)

Shpërndaje

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në Ukrainë.

Një vozitës i motoçikletës ka goditur një veturë dhe ka pësuar aksident të tmerrshëm.

Por, ajo që u ka bërë përshtypje të gjithëve është mënyra se si ai ishte menjëherë në këmbë sikur të mos ketë ndodhur asgjë. Videoja ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Për më shumë, ndiqeni më poshtë.

Për ta parë videon kliko këtu.