Alberie Hadërgjonaj publikon këngën “Pa të nuk mundem”

Shpërndaje

Projekti më i ri i artistes Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Pa të nuk mundem” dhe është publikuar me vidoeklip, përcjellë rtv21.tv Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur, Nurteel, ndërsa për klipin “Max Production”. “1 Shans” është projekti i fundit muzikor i artistes në bashkëpunim me Fatmir Sufën. Kënga është publikuar më shtatë dhjetor dhe deri më tani numëron mbi tre milionë kilikime në Youtube./21Media