Nuk ndalet Noizy, blen veturë të re 300 mijë euroshe

Shpërndaje

Reperi nga Shqipëria, Noizy, nuk e ka ndërmend të ndalet me blerjet e tij, shkruan Sovrani.info. Nuk shkon muaj dhe ai blen vetura super luksoze që arrijnë çmimin deri në 500 mijë euro.

Ai sonte ka prezantuar veturën e tij të dytë Mercedes Maybach, pasi një të tillë e kishte, mirëpo duket se tani reperi ka vendosur të marrë një më të re dhe më të bukur.

Në bazë të të dhënave në internet çmimi i veturës figuron rreth 300 mijë euro.