Bekim Jashari këndon e vallëzon sikur Babai i tij Hamëz Jashari / Emocionon të gjithë

Shpërndaje

Mysafire ne emisionin “Kojshia show” ketë te diele ishte Kryetari i Skenderajt djali i dëshmorit Hamez Jashari dhe nipi i komandantit legjendar Adem jashari.

Shikoni si vallëzon e këndon si Babai i tij Hamez Jashari.

Per me tepër ndiqeni emisionin me poshtë.