Tayna vishet shkurt dhe vë sërish në pah linjat trupore

Shpërndaje

Tayna është një prej rep-artisteve më të pëlqyera në shoubizin shqiptar shkruan lajmi.net.

Përveç muzikës, ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, së fundi ka publikuar një fotografi ku duket mjaft elegante dhe atraktive.

Kënga e fundit nga rep-artistja është ‘Kce’, e cila pati një sukses të padiskutueshëm.

Foto Instagram: