E djathta e “hekurt” e Nuri Seferit e mbyll meçin me fitore (VIDEO)

Shpërndaje

Para pak çastesh ka përfunduar meçi i zjarrtë ndërmjet Nuri Seferit dhe boksierit me nënshtetësi gjermane Rashidit.

Seferi gjatë gjithë kohës e dominoi ndeshje duke u tregua mjaft luftëtar ndaj gjermanit.

Pas numërimit të goditjeve nga juria prezent, Nuri arriti ta mposht Rashidin.