Elvis Naçi me apel urgjent: Ta ndihmojmë Isakin nga Shkupi

Shpërndaje

Nje rast Urgjent! 😢 Shperndajeni!

“Po jua le femijet amanet” Isaki nga Shkupi po numeron minutat e fundit, semundja e kancerit po e gerryen. femijet i qajne nate e dite tek koka. Meraku i tij, para se te mbylle syte pergjithmone t’u lere nje shtepi.

Gofundme: https://www.gofundme.com/Firdeus-Albania
Të dhënat bankare:
Fondacioni Firdeus, Credins Bank
IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481
IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479

Jetojne me qera, por kjo nuk eshte zgjidhje per tre vogelushet e familjes Ramadani qe do t’u duhet te ndahen nga babai i tyre. Metastazat ia kane gerryer krejt trupin, spitali nuk mund te beje asgje, mjeket kane hequr dore, ilacet nuk kane me asnje efekt, cdo nate dhimbjet e mbysin. Te behemi bashke qe perpara se ata femije te mbeten jetime, le t’i japim gezimin e shtepise se re para se Isaki te nderroi jete. Le te behemi bashke ne kete muaj te Meshires, ta gezojme Isakin, vogelushet e tij te cilet do te perballen me veshtiresite e jetes me pas. Tashme asgje nuk mund te paguajne as qerane, as ilacet, asgje. Isaki tha: Ia kam lene femijet emisionit “Shqiptaret per Shqiptaret” nje kulm mbi kry te iki i qete nga kjo bote, pash Zotin ma mundesoni- keto jane fjalet e Isakit 😢😢
Shperndaje ti moter dhe ti o vlla kete rast te rende ne kete muaj, ju begatofte i Madhi Zot. Zoti ju sherofte çdo te semure, ju largofte çdo brenge, e ju ruajt te dashurit e zemrave. Amin!

ELVIS NAÇI