Imami nga Tetova godet Zaevin: “Shpresoj që Ramush Haradinaj t’i ketë pëshpërit ca fjalë në vesh Zoran Zaevit”

Shpërndaje

Imami nga Tetova Nuhi Ganija njëherit dhe antar i kryesis së lëvizjes Antibixoz ka shprehur paknaqësinë në lidhje me zgjatjen e procesit të kërkesave të tyre për mbylljen e kazinove dhe të gjithë lojrave të fatiit në RMV.

Në profilin e ti Imami Nuhi Ganija ka shkruar:

Premieri Zaev sot ne Kosove eshte dasht te merre detyrimin e pare qe qeveria e tij t’i mbyll te gjitha kazinot dhe bastet ne Maqedonin e Veriut para se te vazhdoje me ndertimin e autostrades”Arber Xhaferri”.
Shpresoj qe Ramush Haradinaj t’i kete peshperit ca fjale ne vesh Zoran Zaevit…