Jo vetëm Cristiano Juniorin, Ronaldo e goditi me trofe edhe Georginan (Video)

Shpërndaje

Pamjet e Ronaldos duke festuar titullin me Juventusin janë bërë virale në internet.

Në një moment, teksa po kërkonte fotografin e klubit, për të bërë foto së bashku me familjen – Cristiano Ronaldos i shpëton trofeu nga duart dhe i bie djalit të tij, Cristiano Junior.

Por, CR7 nuk ndaloi këtu, ai menjëherë në anën tjetër e goditi të dashurën, Georgina Rodríguez.

Ashtu si me Cristiano Junior, portugezi vazhdoi festën sikur asgjë s’ka ndodhur, derisa Georgina u vu në siklet para shumë të pranishmëve në fushë. /Gazeta Express/

VIDEO