Ribery e përqafon gjyqtarin pasi e ndëshkoi me të verdhë

Shpërndaje

Franck Ribery sot festoi titullin e 29 të Bayernit në Bundesligë me fitore të thellë prej 5 me 1.

Francezi ishte njëri nga realizatorët në ndeshjen e tij të fundit me Bayernin në Bundesligë, transmeton Koha.net.

Ai festoi golin duke e zhveshur fanellën, për çka edhe u ndëshkua me karton të verdhë, e pas kësaj francezi shkoi dhe e përqafoi gjyqtarin.

VIDEO