Aksident tragjik në Shkup, humb jetën 20 vjeçari nga Batinca (Foto)

Shpërndaje

Në rrugën 1 maji në Shkup në drejtim të Draçevës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes dy makinave, shkruan Makfax. Në aksident sipas dëshmitarëve kanë ndërruar jetë dy persona.

20-vjeçari S.SH. nga fshati Batincë është njëri nga dy të vde*kurit në aksidentin tragjik në rrugën 1 maji (“Përvomajska”) në Shkup në drejtim të Draçevës, gjegjësisht në Pintia. 20-vjeçari ka qenë duke drejtuar makinën e tipit VW Golf 5.

Aksidenti kishte ndodhur mes dy makinave, përveç 20-vjeçarit ka vde*kur edhe shoferi i makinës tjetër, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Stafi i portalit ALBAZONE iu shpreh ngushellim familjes dhe te ndjerrit Zoti ia falte Xhenneti!

VIDEO