“Bomba nga El Cheka”, Musa Xhaferi – Ermira Mehmetit: “A u lodhe a je bë me dj*er*s…”

Shpërndaje

Si duket i ashtuquajturi “El Cheka” nuk ndalet duke postuar përgjime për krerët e lartë të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Para disa orëve “El Cheka” ka lansuar bombën e rradhës ku sipas tij Musa Xhaferi po bisedon në telefon me Kryetaren e Komunës së Tetovës Teuta Arifi për një trandofil që nuk është e qartë se për kë është fjala.

Në postimin e dytë sipas “El Chekës” dëgjohet Musa Xhaferi duke biseduar me Ermira Mehmetin dhe duke e pyetur se a u lodhe a je be me djers por nuk dihet se për cfar arsye ia bën këto pyetje.

Në 17 vjetorin e themelimit të Bdi-së kryetari Ali Ahmeti tha se ato përgjime janë shaka dhe tha se nuk duhet tu jepen rëndësi.

Video LINK: KËTU