Kida dhe Ermal Fejzullahu lansojnë këngën e re ‘Tela’

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur ‘Kida’ ka paralajmëruar tash e një kohë bashkëpunimin me Ermal Fejzullahun.

Tashmë ata e kanë lansuar këngën me titull ‘Tela’ të cilën e kanë shoqëruar me një videoklip të bukur.

VIDEO