Ish luftëtari i UÇK-së befason të gjithë sa shumë i ngjanë Adem Jasharit

Shpërndaje

Në emisionin “Kojshia Show” protagonist të kësaj jave ishin dy gazetarët e njohur shqiptare: Besa Çeku dhe Asllan Bajrami.

Ata u befasuan kur në skene hyri një ish ushtare i UÇK-së qe i ngjake shumë komandantit Legjendar Adem Jashari.

Ai zbuloi edhe fjalët që i tha Adem Jashari!

Ndiqeni minutën e 52:30!