Talat Xhaferi: Shumica dihet nesër!

Shpërndaje

Kryeparlamentari Talat Xhaferi është mysafir në ClickPlus.

Flet për situatën e fundit në vend dhe seancën e sotme për mosbesimin e Qeverisë Zaev 2.

Xhaferi ka deklaruar se shumica parlamentare do të mësohet nesër.