Lajm i dhimbshëm / Ndahet nga jeta profesoresha nga Kërçova, Merita Sejdini

Shpërndaje

Pas një sëmundje të rëndë, është ndarë nga jeta profesoresha Merita Sejdini, lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të profesoreshës Merita Sejdini e kanë bërë të ditur familjarët përmes një shkrimi në Facebook.:

“Me të vërtet të Allahut jemi dhe vetëm tek Ai do të kthehemi”

Familjar dhe miq te nderuar me pikellim te madh desha te shperndaj nje lajm te hidhur me ju,sot pas nje beteje te rende dhe te gjate me nje smundje te rende nderroi jete motra ime Merita Sejdini!

Vorrimi do te behet neser (09.02.2022) mbas mjezdite te vorret e reja!

Stafi i portalit ALBAZONE MEDIA, i shpreh ngushellime familjes dhe te ndjeren Zoti e shperbleft me Xhenet!