Polici serb e qorton Vedatin e “Stupcave”, ja se si reagoi ai

Shpërndaje

Teksa po kalonte në kufirin mes Kosovës dhe Serbisë një oficer policor e ka qortuar komedianin e njohur kosovar Vedat Bajramin.Një video e cila ka qarkulluar në rrjetet sociale duket Vedati duke u fotografuar me fansat e tij në pikë-kalimin kufitar mes Kosovës dhe Serbisë, shkruan GazetaBlic.Siç duket gjestet e tij nuk u pëlqyen nga një oficer serb, ai e qortoi komedianin për veprimet që fotografohej me fansa.