Sabri Fejzullahu publikon këngën e re “Jeta pa ty” (Video)

Shpërndaje

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga e re e Fejzullahut mban titullin “Jeta pa ty”, përcjell Klankosova.tv.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Ilir Berani, ndërksa muzika dhe orkëstrimi është bërë nga Wirusi.