Granit Xhakës nuk i trembet syri nga futbollistët e Serbisë – pas bankës rezervë, kapet edhe me lojtarët në fushë

Shpërndaje

Një përplasje ka ndodhur mes të Granit Xhakës dhe lojtarëve të Serbisë.

Xhaka u involvua në një kacafytje me lojtarët serb në minutën e 90+5.

VIDEO:

Ndeshja vazhdoi pas disa minutash, ku edhe gjyqtari ndali më të keqen.

Ndryshe, Zvicra është në avantazh prej 3-2 ndaj Serbisë