Kolona veturash, gjendja aktuale pas bastisjes në “Tabanoc” (Video)

Shpërndaje

Policia dhe Prokuroria kanë zhvilluar sot bastisje në pikën kufitare “Tabanoc”. Nga MPB thonë se detaje për rastin do të japin gjatë ditës së nesërme. Si pasojë e bastisjeve janë krijuar kolona të gjata veturash.