Edi Rama: Nga 20 prilli hiqen vizat me Emiratet e Bashkuara Arabe

Shpërndaje

Në muajin shkurt Shqipëria nënshkroi marrëveshjen me Emiratet e Bashkuara për të udhëtuar pa viza dhe kjo marrëveshje do të fillojë zbatimin nga 20 prilli.

Lajmin e ka bërë me dije kryeministri Edi Rama në facebook. ” Edhe Emiratet e Bashkuara Arabe pa viza nga 20 prilli“, shkruan ai.