“Fitoni lojën dhe vendosni çmimin vet sa po e doni preminë”, Agim Ademi motivon lojtarët

Shpërndaje

Kosova do të luajë sonte kundër Zvicrës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Ndeshja do të zhvillohet në “St. Jakob-Park” nga ora 20:45.

Mes tjerash, në fjalimin e tij drejtuar futbollistëve të Kosovës në zhveshtore para kësaj ndeshjeje, presidenti i Federatës së Futbollit, Agim Ademi, u ka folur edhe për premia.

“Fitojeni lojën dhe qitni çmimin vet, sa i doni premia”, ishin fjalët e Ademit.