Manikeni 80-vjeçar ia fut doren live ish-Miss Kosovës, shiko çfarë ndodh në fund (Video) 

Shpërndaje

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë Manikeni 80-vjeçar dhë Ana Mehmetaj.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante.

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer Manikenin 80-vjeçar dhë Ana Mehmetaj më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasit në emision.

Manikeni i ftuari nuk përmbahet ia fut doren live ish-Miss Kosovën.

https://www.youtube.com/watch?v=nXHj4uhdsHk&feature=youtu.be