Adem Ramadani ngrit publikun në këmbë, këndon himnin kombëtar (VIDEO)

Shpërndaje

Adem Ramadani është i ftuar i kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show.

Ramadani ka treguar shumë detaje nga jeta e tij.

Në një moment ai ka ngrit në këmbë publikun kur këndoi himnin kombëtar.

Ai u befasua nga vajza e vogël Argjenda Selimi si dhe interpretoj disa ilahi.