Futet një njeri i pa ftuar në emision, mban thiken në hund tmerrohen musafiret (Video)

Shpërndaje

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë Armela Hyseni dhë Gea Brah.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante.

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasit në emision.

Ne emision futet nje njeri, dhë ben diqka të pamundur.