Befason Angela Martini: Ja pse bëhem si boss me paratë e burrit tim

Shpërndaje

Pas lidhjes me biznesmenin dhe aktorin rumun modelja shqiptare Angela Martini bën një jetë përrallash.

Një prej fansave të saj e ka pyetur publikisht se pse bën sikur në të vërtetë është ajo zotëruesja e pasurisë së tij.

‘Pse bën si bosse me paratë e burri’ dhe Angela ka një përgjigje që i ka mbyllur gojën të gjtihëve.

‘Sepse paratë e tij janë po aq edhe të miat’ i është kundërpërgjigjur Angela.

Ata janë një çift që nuk jetojnë dot pa njëri-tjetrin, ashtu siç kanë theksuar.